Náš team


Jarka Kreškóciová


zakladateľka

Jarka KreškóciováVenuje sa zážitkovému vzdelávaniu detí a psychológií zdravia rodín, pôsobí ako konzultantka výchovy o jedle. V roku 2016 zakladá neziskovú organizáciu Malý šéfkuchár bez čapice, ktorej hlavným cieľom je upovedomiť verejnosť na nevšímavú nadváhu detí. Je zakladateľkou celoročného edukačného programu „Zeleninkové šialenstvo“ určeného pre materské školy a školské kluby. V roku 2019 vydáva knihu Ako naučiť deti jesť zeleninu.
Majka Markeova


nutričná špecialistka

Mária MarkeováAbsolventka Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v odbore výživa ľudí. Od roku 2012 sa venuje individuálnym výživovým poradenstvám z oblasti redukčnej diéty, racionálnej strave, klinickej výžive a tehotenskej výžive a výžive detí. Spolupracuje tiež s VšZP a zúčastňuje sa na ich verejných akciách s názvom Dni zdravia ako nutričný špecialista. Je spoluautorkou knihy Ako naučiť deti jesť zeleninu.
Janica Malek Lacová


autorka značky Jem iné

Janica Malek LacováJe zakladateľkou značky Jem iné, ktorá sa venuje vzdelávaniu v oblasti stravovania. V roku 2012 získava status ambasádora nadácie Jamieho Olivera – Food Revolution Foundation. V roku 2017 sa stáva víťazom ceny Via Bona Slovakia 2016 v kategórii Sociálne inovácie a špeciálnej ceny Inšpiratívny projekt v kategórii Dobrý partner komunity. Aktuálne je Ambasádorkou projektu Scolarest a konzultantkou viacerých projektov.
Erika Tóthová

Erika Tóthová


trénerka korčuľovania

Erika TóthováErika mala to šťastie, že ju rodičia od malička viedli k športu. Šport spája, motivuje, podporuje, vytvára dlhoročné priateľstvá, formuje charakter. Strávila sedem rokov na ľade v krasokorčuliarskom klube v Nitre, odkiaľ pochádza. Preto je korčuľovanie na ľade jej srdcovkou a je rada, že svoje skúsenosti a schopnosti môže posúvať deťom aj dospelým ďalej v korčuliarskych kurzoch v Aréna Bago.
Michal Šiška

Michal Šiška


tréner korčuľovania

Michal ŠiškaDo svojich 30 rokov pôsobil ako profesionálny hráč ľadového hokeja, vďaka športu zažil veľa skvelých zážitkov a spoznal svet. Je veľmi rád, že sa teraz môže venovať deťom a ich začiatkom na ľade. V každom ohľade je škola korčuľovania pre deti veľký zážitok a skvelá skúsenosť. Radosť v očiach, ktorú vidieť po tom ako sa naučia urobiť prvé kroky na korčuliach je na nezaplatenie.
Karla Klein


Fotografka a správkyňa sociálnych sietí

Karla KleinŠtuduje na EUBA manažment cestovného ruchu a na UKF v Nitre elementárnu a predškolskú pedagogiku. Študovala v USA a v Ríme a po príchode na Slovensko začala pracovať v špeciálnej škole pre autistov. V roku 2021 sa stala aktívnou členkou teamu Malého šefkuchára bez čapice. Spolupracuje ako dobrovoľníčka, fotografka a správkyňa stránky a sociálnych sietí občianskeho združenia. Je autorkou návrhu trička pre pomoc ukrajinským deťom a materským školám.